Wybitny Eksporter Roku 2018

22-11-2018

W dniu 22 listopada 2018 na uroczystej gali, która odbyła się w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie została rozstrzygnięta XVI edycja Konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2018”.
Nasza firma po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów. To dowód uznania za osiągnięcia w zakresie rozwoju eksportu naszych produktów. Jest to także ukoronowanie naszego dotychczasowe zaangażowania i strategii rozwoju firmy nastawionej na działalność eksportową, która sprzyja budowie pozytywnego wizerunku naszego regionu oraz Polski na arenie międzynarodowej. Głównym celem Konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2018” jest promocja eksporterów i ich produktów, marek oraz branż, zarówno w regionie, kraju, jak i za granicą. Konkurs „Wybitny Eksporter Roku 2018” jest największym i zarazem jedynym tego typu niekomercyjnym przedsięwzięciem w Polsce. Objęcie tego konkursu Honorowym Patronatem przez Ministra Rolnictwa i Wsi, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Marszałków Województw podkreśla prestiżowy i ogólnopolski charakter tej inicjatywy.
Grupa SPLAST od wielu lat realizuje proeksportową politykę firmy, z dużym sukcesem sprzedając swoje produkty do wielu krajów europejskich, a także z sukcesem zdobywa coraz nowe rynki zbytu na świecie. Aktualnie eksport naszych produktów sięga ponad 65% ogólnej sprzedaży i stale odnotowujemy tendencję wzrostową.
Medal „Wybitny Eksporter Roku 2018” to prestiżowa nagroda, przyznana całemu naszemu zespołowi za trud i konsekwencję w dążeniu do celu oraz za realizowanie polityki ekspansji na rynkach międzynarodowych.

Pliki do pobrania

Powrót na listę aktualności

Aby być na bieżąco z ofertą oraz super ofertami, zapisz się do naszego newslettera.