Profesjonalny sprzęt ręczny do utrzymywania czystości

Zestaw sprzątający z linii AquaSplast
Zestaw hotelowy z linii ComfortSplast
Wózek sprzątający z linii AquaSplast

Od 1993 roku SPLAST jest producentem profesjonalnego sprzętu ręcznego do utrzymywania czystości, który znajduje szerokie zastosowanie w efektywnym sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itp.
W bogatej ofercie SPLAST dominują trzy linie produktowe:

  • Grupa ergonomicznych i bardzo zaawansowanych jakościowo zestawów, wózków oraz stelaży, zaprojektowana w celu optymalizacji procesu profesjonalnego sprzątania na mokro dużych powierzchni.

 

  • Grupa ekskluzywnych produktów do profesjonalnego utrzymywania czystości, przeznaczonych przede wszystkim dla branży hotelarskiej. To systemy modułowych zestawów o nowoczesnym wzornictwie oraz z możliwością zabudowy – tekstyliami bądź drewnem, w zależności od wystroju wnętrza, w którym sprzęt będzie używany.

 

  • Grupa zestawów, wózków oraz stelaży wykonanych w technologii antybakteryjnej zgodnie z normą ISO:22196 (Plastics Measurement of antibacterial activity on plastics surface). Wynik ekspertyzy w zakresie redukcji wzrostu badanych mikroorganizmów na powierzchni produktów AssepticoSplast® wytworzonej w nanotechnologii wyniósł nawet 99,9%.

 

Aby być na bieżąco z ofertą oraz super ofertami, zapisz się do naszego newslettera.